zlinprojekt.

K letošnímu 20. výročí si nadělíme výjimečný dárek – rekonstrukci našeho pracovního prostředí! Už teď se těšíme na relax room a stylovou kuchyňku!

Od roku 1998 se spousta věcí změnila – jak v oblasti komunikačních technologií, tak i ve standardech kanceláří. A především se za tu dobu stal Zlinprojekt lídrem na trhu projektů kabelových sítí. A tak si kulaté výročí naší firmy přímo žádalo o velkou inovaci!

Proto se naše firma sešla v pátek 27. dubna v centru kreativních průmyslů Upper ve Zlíně, aby nás ředitel Přemysl Zlobický a další autoři projektu seznámili s myšlenkou nového stylu našich pracovních prostor.

Aktuálně máme hotovou studii a autoři rekonstrukce pracují na realizační dokumentaci. Za skvělou práci chceme poděkovat Ellement architects, autorům vizuálního stylu Modest studio a marketingovému konzultantovi Vítu Machovi.

Samotné vizualizace nového prostředí vám představíme zanedlouho v další aktualitě.

Aby se nám lépe pracovalo

Po prezentaci si kolegové hned mohli vyzkoušet místní chillout zónu, aby nabrali inspiraci do nových kanceláří!

Po potěchu duše i těla

Na významných událostech nesmí chybět kvalitní občerstvení a my se tohoto pravidla držely zuby nehty! Pro výbornou kávu jsme si domluvili oblíbený Coffee Express a drobné občerstvení nám od lokálních výrobců dodal známý krámek Dary kraje.

Prezentace v kreativním prostředí

Kreativní a ve svém designu minimalistické zázemí nám pro tuto akci nabídl zlínský Upper. Za vstřícný přístup a představení smyslu tohoto místa od paní Ireny Ondrové (výkonné manažerky a bývalé primátorky Zlína) děkujeme!

#
Všechny aktuality