zlinprojekt.

18. 07. 2019

Tři noví kolegové v rozhovoru: Jak se jim u nás líbí? A je firemních akcí málo?

Tři noví kolegové? Skvělá příležitost se zeptat na čerstvý pohled na naši firmu – jak se u nás pracuje Olze při inženýrské činnosti a projektantům Davidovi a Jiřímu? Máme dobrou partu? A není těch firemních akcí málo? Čtěte dále, ať nás lépe poznáte!

Celý článek
#
#
#
21. 06. 2019

Dárky na léto!

Jaké budeme mít vánoční dárky? Tuhle otázku jsme postavili na hlavu – a raději připravili pro kolegy i zákazníky letní překvapení. A protože pivo je jasná volba, máme rovnou pivní set!

Celý článek
#
#
14. 06. 2019

Hlásíme: léto zahájeno oblíbeným sportovním dnem!

Dlouho očekávaný letní sportovní den byl super! A uteklo to rychle – túra, vodní pólo, volejbal, fotbal, firemní pivo… fotky vydají za tisíce slov, podívejte se na fotky sami! A na návštěvu nemocnice se nás zeptejte osobně 🙂

Celý článek
#
#
#
11. 06. 2019

Oceňujeme kolegy-účastníky soutěže Do práce na kole

Letos jsme se poprvé zúčastnili motivační soutěže k bezmotorové dopravě do práce. A protože jsme si navzájem drželi palce, taky jsme se za to ocenili!

Celý článek
#
#
7. 06. 2019

Do práce na kole – naše výsledky, radost a vítězství!

Napoprvé a ve velkém stylu – to je premiérová účast našich firemních týmů v soutěži Do práce na kole. A mezi námi máme i vítěze výkonnostní kategorie s úctyhodnými 4000 kilometrů za jeden měsíc!

Celý článek
#
24. 04. 2019

Do práce na kole – jsme v tom až po šlapátka!

Do soutěže o pravidelné dojíždění do práce na kole vysíláme hned tři firemní týmy! Devět kolegů bude hájit naše modré barvy, kteří se budou ptát – “Jedete v tom s námi (nebo proti nám)”?

Celý článek
#
10. 04. 2019

Šlapu a fotím: květnová soutěž pro kolegy

Soutěž Do práce na kole si zpestříme také fotografickou soutěží. Jak se přihlásit, jak fotit, kam to poslat a jak vyhrát? Všechno zodpovíme v této aktualitě!

Celý článek
#
3. 04. 2019

VIDEO: Podívejte se na rok se Zlinprojektem

Žijeme ve znamení vláken, sítí , dat, sportu, piva a badmintonu. Všechno jsme to dali do videa, ať vidíte, jak se u nás žije!

Celý článek
#
#
#
21. 02. 2019

Ptáme se kolegů: jak se připojuje 1200 pražských bytů k síti

Kolega Tomáš Hronek má za sebou část projektové přípravy a následné realizace zasíťování rozsáhlé developerské výstavby v Praze. Proč se použila technologie GPON a jaké má výhody? Jakým způsobem řešili problémy při návrhu a realizaci? To vše najdete v rozhovoru níže.

Celý článek
#
#
10. 01. 2019

Rozhovor: Co řeší náš projekt ohledně dopravní telematiky v Brně?

Jak zasahuje trend “smart city” do naší práce? A co konkrétního řešíme na dopravních stavbách v Brně? Na to jsme se zeptali kolegy Petra Lukašíka.

Celý článek
#
#
7. 01. 2019

Tak do toho plácni! Konec roku na badmintonu

Konce roku slavíme sportem, to je naše dávná tradice. Taky jsme vyhlásili nejlepší badmintonisty, rozdali si nová firemní trička a slavili až do noci!

Celý článek
#
#
#
13. 12. 2018

Baťova manažerská škola aneb kdo chvíli stojí, už stojí opodál

Fenomén Baťa se v projevil nejen v architektuře meziválečného Zlína, ale především v inspirujícím systému řízení firmy napříč obory a kontinenty. Co může přinést dnešku?

Celý článek
#
#
10. 12. 2018

Aby vaše cesta měla cíl i v roce 2019

Děkujeme za spolupráci všem zákazníkům a samozřejmě i každému v našem pracovním týmu! Mějte krásné Vánoce a do nového roku 2019 vstupme všichni s odhodláním a radostí.

Celý článek
#
26. 11. 2018

Inspirace pro lepší svět – takový byl letošní TEDxZlín

Spousta inspirace (ze Zlína, Indonésie i z vesmíru!) a skvělá pozitivní atmosféra – takový byla konference TEDxZlín 2018. Podívejte se, proč jsme s radostí už podruhé partnery této úžasné události!

Celý článek
#
#
#
17. 11. 2018

Se skvělými kolegy makáme pro špičkové klienty. A šup s tím na billboard!

Sami kolegové vnímají dobrou partu, kterou ve Zlinprojektu máme. Navíc máme dostatek práce pro významné klienty. Proto nám chybí jen pár nových kolegů, kteří nám s tím vším pomohou. Kdo má zájem, ať čte dál.

Celý článek
#
12. 11. 2018

Čerpáme zkušenosti ze stavby od CETIN a TEMO-TELEKOMUNIKACE

Kde strávit krásné podzimní počasí než… ano, na stavbě! Tentokrát jsme zamířili do Prahy na stavby CETINu, které montážně realizuje náš významný partner TEMO-TELEKOMUNIKACE a.s.

Celý článek
#
#
23. 10. 2018

Zahajujeme badmintonový seriál!

Co dělá projektant? Sedí – buď v práci, v autě nebo na úřadě! A proto potřebujeme pohyb! A rovnou soutěživý – náš badmintonový seriál má za sebou první kolo a vyvrcholí na Vánoce!

Celý článek
#
#
13. 10. 2018

Spojuj světová data ve Zlíně

Pro lídry telekomunikačního trhu navrhujeme datové sítě. A o tuto práci se chceme podělit s dalším kolegou. Chceš se připojit? Tak čti dál.

Celý článek
#
#
#
5. 10. 2018

V práci máme super partu. A ty?

Do Zlinprojektu hledáme nové kolegy. Ale jak to říct světu? Přeci pravdivě! Proto jsme se ptali kolegů, čeho si na práci nejvíc váží – a odpovědi dali na billboardy!

Celý článek
#
14. 08. 2018

Triatlon? Příště jako štafeta!

Už 19. let se pořádá Delikomat manager Triatlon a v posledních letech i s barvami Zlinprojektu. Jak tento závod dopadl s naší čtvrtou účastí? A zúčastní se jej příští rok firemní štafeta Zlinprojektu?

Celý článek
#
#
24. 06. 2018

Nové kanceláře? Proč jste jen nevymalovali?

Naše projekční kancelář má letos v plánu provést velkou rekonstrukci firemních prostor. Jaké jsou důvody a očekávání? Celý záměr vysvětluje ředitel společnosti Přemysl Zlobický.

Celý článek
#
#
20. 06. 2018

Příští akce podle volného výběru? Tak hurá do přírody!

Jakou udělat firemní akci tentokrát? A co nechat výběr na všech zaměstnancích? Přesně tato myšlenka stála za hlasováním, které vyhrál pochod ze Všeminy do Trnavy.

Celý článek
#
#
#
11. 06. 2018

Za zkušenostmi? Přímo na stavbu!

Pořád je co zlepšovat – tentokrát jsme hledali odpověď na otázku “Jak zlepšit projektovou přípravu?” A nová řešení jsme hledali přímo na stavbách při pokládce a montáži datových sítí. Podívejte se s námi do terénu!

Celý článek
#
#
4. 06. 2018

Inovace jsou podstatou telekomunikačních technologií

Už Baťa říkal, že “kdo chvíli stojí, už stojí opodál”. Proto pravidelně jezdíme na různé workshopy a školení, abychom byli stále na špici s novinkami v našem oboru. Tentokrát jsme zavítali na Praxi v sítích na Vysočině.

Celý článek
#
#
#
28. 05. 2018

Fandíme sportu – tentokrát MČR v triatlonu

Naše záliba ve sportu se projevuje také ve sponzoringu – tentokrát jsme podpořili triatlonové závody v Brně!

Celý článek
#
#
2. 05. 2018

Nové kanceláře? Včetně relax roomu!

Nahlédněte do budoucnosti naší projekční kanceláře! Bude se nám v nich pracovat lépe? Podívejte se a napište nám.

Celý článek
#
#
#
1. 05. 2018

Chystáme si nové moderní kanceláře!

K letošnímu 20. výročí si nadělíme výjimečný dárek – rekonstrukci našeho pracovního prostředí! Už teď se těšíme na relax room a stylovou kuchyňku!

Celý článek
#
#
#
27. 03. 2018

Co čeká FTTx v letošním roce?

Na největší a co do odborných informací nejhodnotnější akci “Sítě FTTx v roce 2018” jsme samozřejmě nemohli chybět!

Celý článek
#
#
21. 03. 2018

Po práci za sportem (a do pivovaru)

Čas se pořádně protáhnout! Tentokrát jsme vyrazili na badminton. A všechny podané výkony pak probrali v blízkém pivovaru!

Celý článek
#
#
#
14. 02. 2018

Smart Life aneb aplikace Internetu věcí (IoT)

Hned zkraje roku 2018 jsme se podívali na to, co nás čeká v oblasti smart technologií. Tyto inovace pro nás ve Zlinprojektu znamenají také nové výzvy. Takže co nás čeká?

Celý článek
#
8. 01. 2018

Radosti i výzvy roku 2017 za námi!

Zkušenosti dobré i horší je dobré pravidelně nechat uležet a hledět k novým horizontům. A právě takovým horizontem je i konec roku a samozřejmě vánoční večírek!

Celý článek
#
#
#
2. 01. 2018

Spolupráce s technologickými lídry – T-Mobile Czech Republic a.s.

Konec roku minulého roku znamenal vedle zaslouženého odpočinku i jednu báječnou zprávu – pro český T-Mobile připravíme projekty sítí FTTH!

Celý článek
#
15. 12. 2017

Mějte dobré spojení i v roce 2018!

Děkujeme za spolupráci zákazníkům i celému týmu Zlinprojektu. Stejně jako v minulých letech posíláme vánoční a novoroční přání Unicef. Samotnému papíru tak dáme i další význam v podobě podpory Dětského fondu Organizace spojených národů, největší světové organizace zabývající se ochranou a zlepšováním životních podmínek dětí.

Celý článek
#
13. 11. 2017

Neustálé změny jsou nový standard, říká ředitel Zlinprojektu Přemysl Zlobický

Za deset let, co vedete projekční část Zlinprojektu, se toho jistě spousta změnila… Než se zmíním o probíhajících změnách, musím zdůraznit, že jsme tu už cca 25 let. A když něco děláme v kuse čtvrt století, v časech dobrých i horších, tak to musí znamenat, že to neděláme úplně špatně. Ale vždycky je možné něco změnit a zdokonalit. Zlinprojekt celou svou historii dokáže reagovat na změny trhu. Takže co se změnilo? Snad všechno! (s úsměvem). A od devadesátých let to

Celý článek
#
#
6. 11. 2017

Fandíme světovému projektu ve Zlíně – konferenci TEDx!

Prostory Filmového uzlu, nacházející se ve známých zlínských filmových ateliérech, se letos staly místem výjimečné konference TEDx Zlín 2017. V průběhu soboty 28. října se na pódiu vystřídalo deset zajímavých lidí, kteří přítomných divákům představili svůj životní příběh, nadšení ze svého pracovního oboru nebo myšlenky a ideje, které stojí za to si poslechnout.

Celý článek
#
#
10. 10. 2017

Jak reagujeme na výzvy doby?

Neustále se něco mění – technologie, trh, požadavky klientů. A je důležité umět se přizpůsobit a uchopit nové výzvy. To je nesnadný cíl, kterého chceme ve Zlinprojektu dosáhnout! Viditelnou změnou a prvním krokem k dosaženího tohoto cíle je také redesign loga a nový vizuální styl. A abychom od počátku věděli, co tato změna přináší, sešli jsme se v pátek 6. října v Hotelu Tomášov.

Celý článek
#
20. 08. 2017

Změnili jsme náš vizuální styl

Rok 2017 – rok změn! Na letošní rok jsme si naplánovali spoustu změn – a jedním z prvních je redesign Zlinprojektu. Podívejte se, s jakou vervou jsme do této proměny pustili.

Celý článek
#
#
#
15. 06. 2017

Firemní akce v Zádveřicích

Ve zdravém těle zdravý duch! Na pravidelném sportovní dni jsme tentokrát zavítali do okolí Zádveřic u Zlína.

Celý článek
#
#
17. 12. 2016

Večírek opět ve Vyškově!

Kde oslavit konec roku? Tam, kde se nám líbí! Po skvělé zkušenosti jsme i letos zavítali do Vyškova. Vedle skvělého jídla jsme se i zapotili – u badmintonu, ping-pongu a bowlingu.

Celý článek
#
#
10. 12. 2016

Fandíme brněnským sportovcům

Ocenění z rukou primátora Vokřála. Tradiční veřejné ocenění nejlepších brněnských sportovců jsme letos podpořili i my.

Celý článek
#
#
18. 12. 2015

Závěr roku se sportem

Letošní rok jsme uzavřeli firemním setkáním ve Vyškově – a sport nemohl chybět!

Celý článek
#
#
25. 11. 2015

Fandíme plavání v Brně

V závěru letošního roku jsme podpořili uspořádání plaveckých závodů Velká cena Brna 2015. Na záznam celého závodu se můžete podívat na stránkách České televize.

Celý článek
#
#