zlinprojekt.

Nebyli jsme jen svědky změn v oblasti telekomunikace a datových sítí, ale sami jsme se stali nezastavitelnou součástí těchto proměn.

Letos slavíme 25 let vzniku Zlinprojektu jako akciové společnosti. Podívejte se, jestli i tentokrát nechyběl sport, dobrá nálada a týmový duch.

“Od roku 1998 jsme prošli skutečně ohromným vývojem. Během těchto let jsme pracovali po boku lídrů telekomunikačního trhu v Česku i na Slovensku a spolupracovali s nimi na řadě důležitých projektů. Byla to neuvěřitelná cesta plná výzev a příležitostí, které nás posunuly dopředu.

Naším nejcennějším aktivem jsou naši kolegové, ti nejlepší lidé, se kterými máme tu čest spolupracovat. Během let se náš interní tým rozrostl na 25 úžasných lidí, kteří svou vášní a odborností dávají Zlinprojektu nesmírnou sílu. Jsme tým, který se dokáže spojit, překonávat překážky a společně vytvářet úžasné věci.

Součástí party Zlinprojektu jsou dodnes i zakládající členové – Ladislav Stefányi, Jiří Smýkal a já. Kolegům za takovou příkladnou věrnost patří velký dík. Zároveň ve firmě probíhá přirozená generační obměna, firma a její duch nestárne a jsme atraktivní pro mladé lidi.

Bylo mi potěšením setkat se s životními partnery kolegů a vidět jejich děti. Takovou akci –⁠ s trochou nadsázky bychom mohli říct ve stylu dětského dne –⁠ jsme pořádali vůbec poprvé a měla ve firmě pozitivní ohlas.

Náš růst a rozvoj neznají hranice. Aktivně sbíráme zkušenosti z celé Evropy a jsme součástí realizace nejnovějších trendů v oblasti telekomunikací. Stále se učíme, přizpůsobujeme a inovujeme, abychom byli připraveni na budoucí výzvy. Věříme, že naše zkušenosti a odbornost budou neocenitelným přínosem pro naše zákazníky a všechny, kteří se na nás spoléhají.

Chtěli poděkovat nejen našemu týmu, ale také našim zákazníkům, kteří nám důvěřují a umožňují nám společně růst. Vaše podpora je pro nás velmi cenná a motivuje nás ke stále lepším výkonům.

Děkujeme vám všem za to, že jste součástí naší cesty. Slavíme 25 let Zlinprojektu a těšíme se na mnoho dalších let plných skvělých projektů, inovací a spolupráce!”

Přemysl Zlobický, ředitel Zlinprojekt a.s.

 

 

Na cestu stylově

Čtvrtstoletí jsme slavili také s touhle modrou kráskou – Škodou 706 RTO. A lakování ve firemních barvách jsme dostali “gratis”!

Autobus z let 1958 až 1972 nás dokonce i přes páteční dopravní špičku plynule dovezl od firmy až do Jasenné, kde jsme slavili, na minutu přesně podle plánu!

 

Jezte, pijte, hodujte!

Spolu s s partnery a dětmi jsme užili spoustu radosti a zábavy. Pro naše fotbalové nadšence jsme připravili fotbalové kopání na terč, nejen ti nejmenší mezi námi si užili skákací hrad, kde mohli bezstarostně létat a vytvářet vzrušující vzpomínky. A kolik bylo skvělého jídla!

 

Žijeme sportem, fotbal to je hra!

Oslavy 25 let od založení Zlinprojektu jsme si užili v areálu SK Jasenná – který také podporujeme. A protože ctíme heslo “ve zdravém těle zdravý duch”, nemohli jsme vynechat také fotbalový mač!

 

Společně

Silné vztahy, rodinná atmosféra a společné zážitky přinášejí pozitivní energii do naší práce. Proto jsou firemní akce s kapkou sportu součástí života ve Zlinprojektu a společného času týmu, který nejen pracuje tvrdě, ale také si umí užít vzájemného setkávání a společných aktivit.

 

Oslavy čtvrtstoletí Zlinprojektu za námi, tak vzhůru do dalších 25 let!

Všechny aktuality