zlinprojekt.

Do soutěže o pravidelné dojíždění do práce na kole vysíláme hned tři firemní týmy! Devět kolegů bude hájit naše modré barvy, kteří se budou ptát – “Jedete v tom s námi (nebo proti nám)”?

“Chci se ráno projet, ze zastávky je to daleko, nechci jezdit autem, chci mít radost z pohybu…”

Motivace jsou různé a nakonec všechny vedly k velmi aktivní účasti v soutěži Do práce na kole. Skoro polovina našich kolegů se zapojila, vznikly hned tři týmy a ve středu 1. května vyrážíme do zlínských ulic a na cyklostezky.

Řidiči, máme prosbu

Buďte na nás v autech opatrní – jsou mezi námi profíci, hobíci i lidé se strachem z aut.

Nebo se potkáme na cyklostezce? Možná rovnou na nějaké doprovodné akci – třeba na kávě na triko nebo na snídani na cyklostezce mezi Zlínem a Otrokovicemi. Potkáme se?

Tři reprezentační týmy

Devět kolegů se rozdělilo do tří týmů – a budeme s napětím sledovat, který tým bude mít největší procento cest do práce na kole!

Hektaři,
VYPUŠTĚNÉ DUŠE – pro závod, firmu i duši vypustíme,
Zlínská kolo trojka.

Uvidíme v pátek 31. května!

Hned devět se nás zapojilo do soutěže Do práce na kole!

Hned devět se nás zapojilo do soutěže Do práce na kole!

O soutěži Do práce na kole

16 347 lidí z 30 měst a 1 838 firem – taková je suchá statistika soutěže Do práce na kole v květnu minulého roku.

Organizátor – Auto*Mat – po vzoru Berlína či Kodaně už šest let motivuje firmy a zaměstnance, aby si vyzkoušeli na jeden měsíc aktivní dopravu do práce – na kole, koloběžce, chůzí či během.

Dlouhodobým záměrem Auto*Matu je, aby se více lidí ve městech dopravovalo do zaměstnání kombinací hromadné dopravy, chůze a jízdy na kole či na koloběžce.

Tyto druhy dopravy jsou k městu a jeho obyvatelům nejšetrnější. Spolu s efektivním využitím automobilů jde o způsob, jak předcházet negativním vlivům spojeným s nadměrnou individuální automobilovou dopravou ve městech.

Soutěž také posiluje vztahy mezi kolegy.

A letos do toho jdeme naplno!

#
Všechny aktuality