zlinprojekt.

Dlouho očekávaný letní sportovní den byl super! A uteklo to rychle – túra, vodní pólo, volejbal, fotbal, firemní pivo… fotky vydají za tisíce slov, podívejte se na fotky sami! A na návštěvu nemocnice se nás zeptejte osobně 🙂

Pátek 7. června jsme strávili tak, jak to máme rádi – sportem.

I samotná doprava na místo znamenala vzít batoh na ramena a dojít pěšky. Jirka tedy dle svých dobrých zvyků dojel ze Zlína na kole!

Na místě pak bylo potřeba zchládnout ve stínu – a svlažit hrdlo “tekutým chlebem národa našeho” ve zcela nových firemních půllitrech. Ty po akci používáme i v kanceláři, abychom stylově mysleli na pitný režim také v běžné pracovní dny.

V tropických teplotách bazén přijde vhod

Tady mluví fotky za vše – vodní pólo bylo v letních teplotách nejlepší variantou. Ikdyž jsme hráli s volejbalovým míčem 🙂

 

Slunce + písek = volejbal

Vysoké teploty nás nenechaly chladnými ani vůči jinému letnímu sportu. A jak je vidno, ladný pohyb a hra v písku je nám vlastní!

Radost a úsměvy jsou nám vlastní!

 

Fotbal bez triček

Proto jediné dvě fotky, ostatní zůstanou ve firemním archivu (manželkám a přítelkyním zašleme na vyžádání – a po schválení!).

Kdybyste se ptali…

…kde jsme našli tak skvělý prostor pro firemní akci, tak vám rádi doporučíme Penzion Kopná. Jak jsme říkali – fotky vydají za tisíc slov, doporučujeme!

 

Všechny aktuality