zlinprojekt.

Neustále se něco mění – technologie, trh, požadavky klientů. A je důležité umět se přizpůsobit a uchopit nové výzvy.

To je nesnadný cíl, kterého chceme ve Zlinprojektu dosáhnout!

Viditelnou změnou a prvním krokem k dosaženího tohoto cíle je také redesign loga a nový vizuální styl. A abychom od počátku věděli, co tato změna přináší, sešli jsme se v pátek 6. října v Hotelu Tomášov.

Co redesignu předcházelo?

V prostorách hotelového sálu nás uvítal ředitel Zlinprojektu Ing. Přemysl Zlobický, který představil důvody, které vedou mimo jiné k novému logu firmy a také nové webové prezentaci.

V prezentaci pak plynule navázal Vít Mach ze Studia Roost, se kterým spolupracujeme na dosažení těchto změn. Ten nám představil stanovené cíle a nástroje, díky kterým postupně jednotlivých cílů dosáhneme. Přítomným kolegům také ukázal kroky, které už jsou dokončené a které jsou před námi.

Posledním řečníkem byl grafik Michal Jakubec z Modest Studia, autor současného vizuálního stylu naší společnosti, který nám vysvětlil proces vzniku nového designu a pravidla jeho používání.

Po společném focení, které bylo pomyslnou třešničkou za celým focením pro potřeby nového webu zlinprojekt.cz, si přítomní kolegové převzali připravené dárky s novou grafickou identitou a následně si užili raut v restauraci Tomášov.

#
#
#
#
#
#
#
Všechny aktuality