zlinprojekt.

Sedět v potemnělé kanceláři nebo být na home office? Ani jedno! Využili jsme příležitosti vyrazit vespolek a s dobrou náladou do přírody. Protože týmový duch, zeleň lesa a trocha pohybu tuží partu! Tak vzhůru na Chlum!

Úsměvy byly vidět nejen na startu při společném focení, ale vzhledem ke krátké trase i během celé túry. Sice jsme nebyli v kompletní sestavě, ale za to nechyběla mobilní data, fotbálek, poctivá česká svačinka i veřejná premiéra nového trička.

Mobilní data? Máme!

Po cestě se vyplatilo mít nabitý telefon a nevyčerpaná data. Proč? Kolega David neplánovaně zpestřil cestu geocachingem, o které byl velký zájem. Aby ne – kdo chtěl dojít do cíle, musel najít všechny potřebné indicie.

Pokud tuhle terénní hru neznáte – jedná se o aktivitu, při které venku hledáte různé schránky s předměty, informacemi nebo souřadnicemi dalších míst. Mrkněte na wiki.

Tak jsme se tu všichni sešli

Spadl nám kámen ze srdce a nespadl internet, protože jsme se v cíli cesty – na Chlumu – potkali všichni. Po přípitku na zdraví, které přejeme všem čtenářům zvlášť v dnešní době, následovala poctivá výletnická svačina.

Jdeme s dobou. Tedy s módou

Sledujete Zlinprojekt pozorně? Pokud ano, víte, že pravidelně rozšiřujeme šatník o nové kousky. Ty tam jsou doby, kdy jsme měli jen jedno modré firemní tričko!

Modelem “Srpen 2020” je bílé tričko s nášivkou na levém rukávu a nápisem “FTTx GPON CZ ❤ SK zlinprojekt” na zádech. Už jsme tedy pěkně barevně sladění v modré, bílé i černé.

A fotbálek nesmí chybět

Oblečení? Ale kdeže, hlavně nesmí chybět balon a rovný plácek na fotbálek. Skoro to vypadalo na mač dámy vs pánové!

Lesní bar Zlinprojekt

Na Chlumu nám bylo dobře, měli jsme les, fotbal, špekáčky, dobré nápoje… tak s radostí vzhůru do dalších pracovních výzev!

Všechny aktuality