zlinprojekt.

Jakou udělat firemní akci tentokrát? A co nechat výběr na všech zaměstnancích? Přesně tato myšlenka stála za hlasováním, které vyhrál pochod ze Všeminy do Trnavy.

Tentokrát si téma, styl i cíl mohli podle svého gusta vybrat všichni kolegové. Samotné hlasování proběhlo dvoukolově – v prvním mohl každý poslat svůj námět a následně jsme hlasovali pro své favority.

Deseti hlasy proti třem nakonec zvítězila túra ze Všeminy kolem vodní nádrže do Trnavy. Tam nás čekaly nejen fotbalové zápasy, ale také dobré občerstvení, prohlídka místního rodinného pivovaru Vraník a především nespočet příležitostí se bavit o čemkoliv jiném než o práci 😉

Na pochodu

Po túře zasloužená odměna

Zázemím na celé páteční odpoledne se nám stal areál pivovaru Vraník v Trnavě – vedle nutného občerstvení jsme zahráli vyrovnané fotbalové mače, povídali si ve stínu stromů a také si prohlédli vaření piva. Zkušeně jsme mohli porovnat rozdíly oproti pivovaru Švec v Malenovicích.

Sportem ke zdraví

Jaká by to byla firemní akce Zlinprojektu, pokud by na ní chyběl sport! A protože fotbal patří mezi naše vášně, bylo by hříchem nevyužít krásný povrch víceúčelového hřiště hned u pivovaru.

A kdo vyhrál? Ač vítězům patří gratulace, tak pro historii to není důležité a budeme si pamatovat skvělou atmosféru!

#
#
#
#
#
#
#
Všechny aktuality