zlinprojekt.

Sami kolegové vnímají dobrou partu, kterou ve Zlinprojektu máme. Navíc máme dostatek práce pro významné klienty. Proto nám chybí jen pár nových kolegů, kteří nám s tím vším pomohou. Kdo má zájem, ať čte dál.

Uvěřitelně a pravdivě – tak jsme chtěli pojmout dva listopadové billboardy ve Zlíně. Čeho si kolegové nejvíc váží? Pro jaké firmy projektujeme mnoho datových sítí?

Odpovědi jsme pak poslali do tisku. Jak to dopadlo?

Pro prestižní klienty

Ve Zlinprojektu pracujeme pro lídry telekomunikačního trhu – např. CETIN, Vodafone, T-Mobile, O2, ČD-Telematika a další. A považujeme za dobré to říct našemu domovskému Zlínu, že pro takové známé společnosti připravuje projekty datových sítí místní firma.

Proto jsme u nákupního centra Čepkov nechali vyvěsit tento billboard:

Dobrá parta, co je víc?

Už před říjnovými billboardy jsme se ptali, čeho si kolegové ve Zlinprojektu váží. Krásnou odpověď “dobrý tým, skvělí kolegové” pak stačilo jen dát grafikovi a nechat vylepit.

A nějaké benefity?

Všechny informace o pozici projektanta datových sítí najdete na stránce Lidé a kariéra – koho přesně hledáme, jaké nabízíme benefity, na jakých akcích se bavíme a komu poslat životopis a s kým si domluvit schůzku.

Chceš se zapojit? Stačí se ozvat.

Všechny aktuality