zlinprojekt.

Už 19. let se pořádá Delikomat manager Triatlon a v posledních letech i s barvami Zlinprojektu. Jak tento závod dopadl s naší čtvrtou účastí? A zúčastní se jej příští rok firemní štafeta Zlinprojektu?

Za Zlinprojekt se tohoto triatlonu účastnil ředitel Přemysl Zlobický, v roce 2018 již počtvrté. A jak sám věří, letos byl naposledy v kategorii jednotlivců a příští rok vyrazí nová modrá štafeta.

Triatlon pro firmy?

Delikomat Manager Triatlonu se totiž mohou zúčastnit podnikatelé, manageři, členové vrcholných orgánů firem a zaměstnanci firem. Vedle toho se mohou závodu zúčastnit na “divokou kartu” i významné osobnosti veřejného života.

Zlinprojekt na špici

2018 – 3. místo (problémy v plavecké části po hromadném startu, vlny, průběžné první místo po kole, propad v běhu)
2017 – 4. místo (neznalost nové cyklo trasy a účast našich bývalých špičkových triatletů Martin Krňávek, Tomáš Kočař)
2015 – DNF (neprojel cílem – proseknutá guma)
2012 – 1. místo

Výzva pro rok 2019?

“Rád bych na tomto triatlonovém závodě postavil naši firemní štafetu. Podaří se nám to?”, pokládá řečnickou otázku ředitel firmy Přemysl Zlobický.

Samostatná kategorie štafet je připravena pro 3 členné týmy složené ze zaměstnanců bez ohledu na věk a pohlaví. Každý člen štafety absolvuje jednu část triatlonu.

Další závod se bude konat v červnu příštího roku. “Na sestavení týmu tak máme dostatek času a štafetu sestavíme,” říká s úsměvem Zlobický.

Více o závodu si můžete přečíst na stránkách managertriatlon.cz

 

Fotogalerie ze závodů

2018

2017

Všechny aktuality